>Bu Çiçeklerin Adı Ne?

>

Ne zamandır çiçekçinin önünden geçerken bu çiçeklere ve onun rengarenk türlerine gözüm takılıyordu. Dün öğretmenler günü olunca bir baktım eşim beyazlarından kapmış gelmiş:) Papatyaları zaten çok sevdiğim için bu beyaz güzellik de çok hoşuma gitti. Ama bir sorun var, çiçeğin cinsini bilmediğim için nasıl bakılması ne kadar su verilmesi gerektiğini öğrenmek için araştırma yapamıyorum. Bu çiçeğin adını bilen var mı?

>Bu Çiçeklerin Adı Ne?’ için 4 yanıt

  1. >Evet, doğru galiba krizantem diye aratınca en çok bu çiçeklerden çıktı:) Ama daha bir sürü farklı çiçek de çıktı niye öyle oldu anlamadım… Teşekkür ederim canım, hemen bir bakayım nasıl bir bakım istiyormuş bizim krizantemler:)

  2. >Ne güzel düşünmüş eşinn.Bu tip çiçekler çok ve isimleri değişik ben karıştırıyorum 🙂 Beyaz beyaz masumiyeti çağrıştırdı bana.Çok güzellerrr.

  3. >Hakikaten ne kadar masum görünüyorlar değil mi… Ben de çok sevdim, inşallah biz bayram için evden gidince solmazlar… Bu arada eşime kasımpatı mıymış bu dedim, yok daha değiliş bir ad söyledi çiçekçi dedi. Ben de diyorum yapraklar kasımpatı ama ben mi karıştırdım. Cecilia da krizantem diyince dedim kesin eşim onu söylemeye çalıştı, kasımpatının diğer adı krizantemmiş:)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s