>Eyeliner Pen’im Çöpe Gitti…

>

Mor renkteki Elf Waterproof Eyeliner Pen’im daha gözüme bir defa sürülemeden çöpü boyladı… Bugün onu kapağı açılmış olarak salonda buldum… Ucu keçe kalem gibi olduğundan çoktaaan kurumuştu tabii… Suçlu rimellerimi bile bulduğu yerde kemiren sevgili köpeğimiz mi, onu keçe kalem zannedip birşeyler yazmaya çalışan kocacğım mı yoksa (büyük ihtimalle) onu dalgınlıkla salona getiren ve kapağını açıp unutan ben mi?
Bilmiyorum… Ama rengini çok sevmiştim:(

>Eyeliner Pen’im Çöpe Gitti…’ için 6 yanıt

  1. >Eda, sağol canım düşünmen yeter bir sonraki siparişimde yenisini alırım:)Düşünen balık(böyle hitap etmek bir tuhaf geliyor ama adını bilmeyince…) kesin ben unutmuşumdur, zavallımın haberi bile yoktur:) Ama kendime yediremiyorum ya unutkan olmayı, hemen eşime atıveriyorum suçu!

  2. >O zaman balıkcığım:)) Ama ama ama ilk geldiğinde de masanın üzerinde onu öyle tek başına görmüş, baktım bir numara not almaya çalışıyor onunla! Neyse ki "O benim göz kalemiiiiim!" diye koşturup kurtardım zavallı kalemimi. Ama vadesi dolmuş, elden ne gelir:))Bu arada köpek de şüpheliler listeme tekrar girdi çünkü dün gece saksıya abanıp Difenbahyamı yemiş! Hayır çiçeğe yazık zaten ama onun yaprakları zararlı, orası burası davul gibi şişiyor insanın, korktum birşey olacak diye…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s