>2010 İçin İlk Sürpriz

>Annem iki yıldır göndere göndere bitiremediği eşyalarımın bir bölümünü daha göndermiş. Kutuda kitaplarım, yer bulup da bir türlü getiremediğim renkli böcekli havlularım gibi tanıdık eşyalar vardı. Ama bir de sürpriz çıktı. Günlerdir Migrosta her zaman çok sevdiğim kar kürelerine bakıp duruyordum. Bir tane melekli beğenmiştim ama bir türlü elim varmadı almaya neden bilmiyorum (Bilmiyordum). Meğer babam bu kar küresini beğenmiş, annem de alıp bana göndermiş. O kadar mutlu oldum ki görünce:)

(Prettycool’un dileğinden sonra birşey yazmayı unuttuğumu fark ettim… Bu sevimli noel baba, alttaki mandal kurulunca çalan müzik eşliğinde kendi etrafında dönüyor:))

Mutlu yıllar!

>2010 İçin İlk Sürpriz’ için 18 yanıt

  1. >Prettyyy iyi aklıma getirdin, yazıyı düzelttim sayende:) Yazmayı unutmuşum, noel baba alttaki müzik mandalını kurunca kendi etrafında müzik eşliğinde dönüyor. Daha güzeli senin ve Durucuğun olur umarım!

  2. >Kar küreleri ne kadar güzel şeyler değil mi, büyükler için yapılmış bir oyuncak gibi 🙂 Karlar düştükçe mutlu olup huzur buluyor insan. Karların hepsi yere düşünce bitiyor mu? Tabii ki hayır! Hooop bir daha çevir, tekrar kar yağsın:)

  3. >merhaba aslı bu kar kürelerine bende gecen bakmıştım.ama almadım. ne kadar güzel birşeydir di mi?direkt çocukluğa uzanış!aslı nerede yaşadığını öğrenebilir miyim yani senin kaf dağın neresi?

  4. >Ben de çok seviyorum:) Benim kaf dağım Munzur, şehri bulmayı da sana bırakayım;) Dün Munzur'un fotoğraflarını çektim , çok amatörler ama bir ara yayınlayacağım…

  5. >Galiba bizim yaptığımız gibi bakıp bakıp hediye gelmesini beklemektense alıp kendimizi şımartmak daha doğru galiba… Fazla kar küresi göz çıkartmaz;) farklı yerlere koyup her yerde mutluluk vermelerini izleyebiliriz?

  6. >Sürüden ayrılan koyun, nasıl yani kim attı? İnsan niye böyle birşey yapar ki?Shopping Mage, çok tonton değil mi:)Denizse, Erzincandayım:) Munzur'un diğer yanı…

  7. >Sürüden ayrılan koyun, yani belki sevdiğin biri atmıştır, yanlış birşey söylemeyeyim diye o kadar fikrimi açıklamayayım demiştim:)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s