>Kayıp Zamanlar

>

Bu dönemi bazılarının farkına bile varmadan, en küçük bir ağrı çekmeden geçirmesine inanamıyorum ve düşündükçe isyan etmek istiyorum! Yaklaşık 13 yaşından beri her 21-22 günümden 2 ya da 3ü kayıp olarak ve acıdan sürünerek geçiyor. Bu acıya eşlik eden diğer ayrıntılar ise ağrının yanında önemsiz kalıyor… Ha, tabii bi de PMS var, o sinirle ve isteksizlikle hayatta neler kaçırdım acaba, o da ayrı bir hikaye… Hayatın bu kadar büyük bir bölümünün bu şekilde ziyan olması ne kadar yazık değil mi?

Ben gidip 550lik bir appranax forte daha alıp bu defa da midem delinmeden kurtulmayı dileyeyim… “Yapısal” ve “Evlenince geçecektir” diyen sevgili doktorlarım, size de buradan sevgilerimi sunuyorum…

Reklamlar

7 thoughts on “>Kayıp Zamanlar

  1. >çikolata ve muz sancını azaltabilir. çocuk düşünmüyorsan dogum kontrol hapları düzenli kullanıldıgında hem iyi bir koruyucu yöntemdir hem de sıfır agrı ile dönemi gecirirsin.. saglıcakla..

  2. >Midem de bu dönemde mahvolduğundan canım çekse de çikolata yiyemiyorum maalesef:( AMa yorumda görünce muzu denedim, hatta bir arkadaşım da zencefil iyi gelir demişti muzu toz zencefile batırıp yedim. Psikolojiktir belki ama sanki biraz iyi geldi gibi. Özellikle de insanın canı tatlı çekiyor ya, güzel bir alternatif oldu! Doğum kontrol hapı hormonlarla oynadığı ve daha bir çok yan etkisi olduğuna inandığımız için (eşim de doktor…) kullanmıyorum… Ama ağrılar bitince kendime geldim , teşekkür ederim:)

  3. >Valla 40a kadar yolu var, ben de ağrıyı şimdilik çocuğa tercih ediyorum… Amaaaan zaten kesin yine gaza getiriyorlar bizi, bu kadar senedir duran ağrı regl olayı bitmeden bitmez bence…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s