>Bare Naturale Uyarısı

>

Strawberry‘den aldığım Bare Naturale Nazik Mineral Kompak Pudra-Yumuşak Fildişi bugün elime ulaştı. Güzelce paketlendiği için hiçbir hasar yoktu.

Hemen denedim ama başlangıç setini de bu pudrayı da yumuşak fildişi almış olmama rağmen ikisi arasında çok fark var. Benim ten rengim çok beyaz; hani hayat boyu bronzlaşamayan, pembeleşip tekrar beyazlayan gruptayım. Başlangıç seti cildimle yakın renklerde ve doğal durmuştu. Ama bu pudrada cildimm mermer gibi görünüyor, yani ben beyaz cildi seviyorum benim için sorun yok ama çoğu beyaz tenli için bile çok açık renkte.

Eğer bu setten almaya niyetiniz varsa bence boyutuyla, yapısıyla, içindeki fırçasıyla ve arkasındaki aynasıyla, fiyatıyla ve markasıyla almak çok mantıklı. Koyu renkli ciltler için kesin bir şey söyleyemeyeceğim ama açık renk tenliyseniz cilt tonununuzdan bir koyu rengi tercih etmekte fayda var.

Aynanın kutunun arkasında olması mineral pudra olduğu için ve kapağı ters çevirince az da olsa dökülmesi nedeniyle dezavantaj olmuş bence. Bir de ayna kutunun dışında olduğu için iki dakika içinde bile aynanın üzerinde bol bol parmak izim kaldı baksanıza!

>Bare Naturale Uyarısı’ için 8 yanıt

  1. >Latife, kutunun üzerinde herhangi bir süre göremediğim içim firmaya sordum, yanıt gelince yazacağım:) Ben de merak ettim, normalde bakarım kullanım süresi açılışından itibaren kaç ay diye ama bu defa bakmamışım…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s