Bihter, Sen Çok Yaşa!

Eskiden kuaföre büyük su dalgaları istiyorum derdim, ortaya koyun gibi bir saç çıkardı… Ama herşeyi meşhur olan Bihter’in saçı da kuaförler arasında meşhur olmuş ki, artık büyük dalgalar istiyorum deyince “Bihter saçıııı” diyorlar :))

Bugün kuaför asker (orduevi kuaförüne gittim) kısacık zamanda aynı aşağıdaki dalgaları oluşturdu. Bihter sen çok yaşa ki kuaförler dalgalarını unutup bizi yine merinos koyunununa çevirmeye başlamasınlar!

Bihter, Sen Çok Yaşa!’ için 8 yanıt

  1. Bir dizinin bu kadar meşhur olacağını bilselerdi Aşk-ı Memnu'ya sponsor yağardı herhalde 🙂 Neyse artık sezon finalinden sonraya kısmet !!

  2. Valla ben en çok Beşir'in pijamasına güldüm:)) Reklamları dönerken daha aslına uygun bir dizi bekliyordum ve tutar herhalde demiştim ama bu kadar ilgi göreceğini hiç tahmin edememiştim!

  3. Tannesi, bildiğin baklavalı dede pijamasıydı:)) Hani eşime versem dede miyim ben diye giymezdi… Edacım haksız mıyım ama, kendi kuaföründen başkasına gidersen kuş yuvası gibi bir kafayla çıkıyordun:)

  4. hahaha dogru söylüyorsun walla.. bizimkiler de hep lüle yaparlardı maşa ile.. lan aksama gerdek gecem mi var benim.. bi de kafama duvak taksa ellerıme kına yaksa taamam.. tam o sekilde lüle olurdu yani:)) gözünde canlandı sanrım:)))

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s