İşte Bizim Kızımız

Herkesinki gibi iki ayaklı olmasa da, her yanı kıl kaplı olsa da, gördüğü her yiyeceği yemek için çıldırsa da bizim kızımız da bu işte. Aslında iki ayaklı olanlardan daha iyi söz dinlediği ve daha az yaramazlık yaptığı kesin:)) Kendisi yaklaşık 9 yaşında, bakışlarıyla, hareketleriyle ve kıskançlığıyla tam bir dişi:))

İşte Bizim Kızımız’ için 12 yanıt

 1. çok tatlıymış aslı nasıl şimdiye kadar saklarsın bunu bizden. çok uysal bir hayvana benziyor.benimde 1,5 sene öncesine kadar bir rotweillerim vardı. artık yok ne yazıkki.

 2. Çok teşekkürler:) Adı Sindy ama ismini biz koymadık ilk sahibi koymuş, bize geldiğinde 6 aylıktı. Adını biz koysak ne koyardık bilmiyorum ama daha farklı olurdu kesin:))

 3. Deniz, hakikaten herşeyi yazıyorum da bizim ufaklığı niye hiç yazmadım bilmiyorum:) Aslında pek uysal değildir, daha doğrusu karnını-kulaklarını kaşıyıp yiyecek verdiğin zaman yanımdan ayrılmaz ama eşimin yanına bile otursam hırlamaya başlıyor! Eşim onun büyük aşkı maalesef, eşime "canım" bile desem arkamda hırrr diye bir ses duyuyorum, onu bile kıskanıyor:)) Senin köpeğine ne oldu? Başkasına mı verdiniz yoksa vefat mı etti?

 4. Imm bu eşe fazla ilgi durumu hoş değilmiş. biz bahçemizde bakıyorduk ve bahçeden kaçtığı ilk gün bir trafik kazasında öldü ne yazıkki. belki bende bir gün onun fotosunu koyarım çok tatlıydı çünkü.

 5. Başınız sağolsun:( Fotoğrafını koy gerçekten de, ben de merak ettim şimdi… Bizimki de bir gün yine yemek peşinde koştururken caddeye fırladı, bir araba çarptı ama neyse ki araba yavaştı ve birşey olmadı… Köpek bakmak biraz çocuk büyütmek gibi aslında, sürekli bir sorumluluk…

 6. Adı da tatlıymış kendi gibi. Benim köpeğim olsaydı Shar Pei olurdu (salyaları akmasaydı tabi :)) adını da buruşuk koyardım kesin 🙂

 7. Dİdemcim Sindy'i seviyorum ama ondan sonra tekrar köpek almam mesela, hem hijyen açısından hem de sorumluluk açısından (her sabah ve akşam tuvalete ve yürüyüşe çıkartmak zorundayız) çok iyi düşünüp karar vermek lazım… Uzaktan sevmek en güzel galiba, ya da bahçeli bir eve taşınıp bahçede beslenmeli… Ama senin bu Shar Pei de ne sevimli bir hayvanmış öyle, insan mıncık mıncık sever onu!

 8. pek şirin yesinler onu=)canım ben blogda yazmıyorum, yazsam da gözükmüyorum, ismime tıklayarak siteme ulaşabilirsin öperim=)

 9. Zeynepcim, dün tıraş oldu şu anda pek tipsiz maalesef:)) Sadece kulak ve gözden oluşuyormuş gibi görünüyor, tıraştan sonra gremlin diyorum ben ona:)) Son zamanlarda hep isimden tıklayarak ya da direkt site ismiyle geldim zaten ama şimdilik düzelmiş gibi görünüyor:)

 10. Çok güzel bir kızınız var Aslı'cığım 🙂 İsmi de güzelmiş kendisi gibi. Uzun yıllar birlikte olursunuz inşallah 🙂

 11. Teşekkürler Yeşimcim, şimdi sıcaklar yüzünden asker tıraşı oldu çirkinleşti ama:)) Normalde yaşam süreleri 15 yıl kadarmış, bizimkinin keyfi yerinde 17yi bile görür herhalde:))

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s